Banery4
Znajdź na stronie:

e-Dziennik

 

31 maja w naszej społeczności miało miejsce niecodzienne wydarzenie, ksiądz Damian, odprawił swoją mszę świętą prymicyjną w intencji nauczycieli, wychowawców oraz koleżanek i kolegów z Zespołu Placówek Oświatowych w Koninie.

 30 maja 2020 roku, nasz absolwent, Damian Przybytek, otrzymał święcenia kapłańskie z rąk arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. 

31 maja o godz. 15:00, ksiądz Damian odprawił mszę świętą prymicyjną w intencji nauczycieli, wychowawców, koleżanek i kolegów z Zespołu Placówek Oświatowych w Koninie. 

Drogi Damianie!

To wyjątkowy dzień, wyjątkowy dla Ciebie i dla nas; uczniów, Twoich Kolegów i Koleżanek, wychowawców i nauczycieli, rodziny, mieszkańców Koniny…

To wyjątkowy dzień, przyjąłeś kapłaństwo, odpowiedziałeś Tak na głos Chrystusowego „pójdź za mną…”, a my dumni i radośni stajemy z Tobą przy ołtarzu i składamy Ci dzisiaj życzenia i gratulacje.

W imieniu całej społeczności szkolnej Zespołu Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie życzymy Ci takiego życia i posługi kapłańskiej, która będzie cudownym darem Bożym dla całego Kościoła i naszej wspólnoty.

Niech Twoje serce zawsze przepełnia wiara, nadzieja i miłość, którą podzielisz się 
z potrzebującymi.

Do życzeń dołączamy naszą szczerą modlitwę. Szczęść Boże !

 

Damianku, Twoja postawa i pamięć, pozwala nam na wysnucie wniosku, że to co przekazujemy w szkole naszym wychowankom niesie dobro, że wyposażamy Was nie tylko
w wiedzę ale kształtujemy Was na dobrych i mądrych ludzi, że kierunek do jakiego dążymy jest odpowiedni.  

« powrót
Archiwum:         
Banery

 

 

  

  

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio