Banery3
Znajdź na stronie:

e-Dziennik

 

Do 11 kwietnia 2021 r. wszystkie klasy przechodzą na nauczanie zdalne.
Przed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne . Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją jest zdobienie jajek.
Czas szybko mija. Już za cztery miesiące będziemy cieszyć się wakacjami.
Rozpoczynamy rekrutację dzieci do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej.
PRZEKAŻ 1%
2021-02-11
Zwracamy się do Państwa o pomoc, która tak naprawdę nic nie kosztuje.
Rozwój fizyczny dzieci jest sprawą priorytetową dla wszystkich rodziców. wspomóc w tym procesie może GKS Orkan Niedźwiedź.
Boisko gotowe!
2020-12-28
W końcu spełniły się marzenia dzieci i młodzieży naszej szkoły o boisku sportowym.
Adwent to okres oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Jedną ze szkolnych form przygotowania się są konkursy, których efekty zamieszczamy poniżej.
6 listopada 2020r. uczniowie klasy pierwszej otrzymali nieodpłatnie Wyprawki Czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii ,, Mała książka – wielki człowiek”.
25 września uczniowie klas I – III udali się na pieszą wędrówkę, aby poznać naszą miejscowość, jej historię i ważne miejsca – w ramach akcji: Nasza Mała Ojczyzna.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Poniżej przedstawiamy uaktualniony Regulamin funkcjonowania ZPO w Koninie w okresie epidemii. Bardzo proszę wszystkich Uczniów i Rodziców o stosowanie się do zapisów regulaminu.
Już w najbliższą sobotę 5 września 2020 r. o godz 9.00 w Parku Wodzickich w Porębie Wielkiej będzie miało miejsce wspólne czytanie BALLADYNY w ramach tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu uczniów, nauczycieli i pracowników wraz z rodzinami.
Dnia 26 maja 2020 r. komisja wyłoniła zwycięzców Gminnego Przeglądu Form Teatralnych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pracę włożoną w przygotowanie prezentacji swoich umiejętności w szkolnym konkursie wokalno-instrumentalnym „W hołdzie Janowi Pawłowi II”
Archiwum:         
Banery

 

 

  

  

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio