Banery1
Znajdź na stronie:

e-Dziennik

 

25 września uczniowie klas I – III udali się na pieszą wędrówkę, aby poznać naszą miejscowość, jej historię i ważne miejsca – w ramach akcji: Nasza Mała Ojczyzna.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Poniżej przedstawiamy uaktualniony Regulamin funkcjonowania ZPO w Koninie w okresie epidemii. Bardzo proszę wszystkich Uczniów i Rodziców o stosowanie się do zapisów regulaminu.
„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości”- Jan Paweł II
Już w najbliższą sobotę 5 września 2020 r. o godz 9.00 w Parku Wodzickich w Porębie Wielkiej będzie miało miejsce wspólne czytanie BALLADYNY w ramach tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu uczniów, nauczycieli i pracowników wraz z rodzinami.
Przed nami nowy rok szkolny. W obecnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znajdujemy, zrezygnowaliśmy z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w formie tradycyjnej. W trosce o bezpieczeństwo postanowiliśmy, iż dzień ten będzie przebiegał według następującego harmonogramu:
1 września o wyznaczonej godzinie, przez wychowawcę klasy w swojej sali uczniowie otrzymają zestaw podręczników i ćwiczeń na nowy rok szkolny 2020/2021. Uczniowie będą proszeni o podpisanie odbioru zestawu podręczników i ćwiczeń.
Drodzy Uczniowie i Rodzice
Czas szybko mija i nieubłaganie nadchodzi koniec wakacji. Mamy nadzieję, ze wszyscy z radością chcą wrócić do szkoły, a my zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, aby powrót do szkoły był dla wszystkich bezpieczny.
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Limanowej uprzejmie informuje, że na stronie internetowej KRUS pod adresem https://prewencja.krus.gov.pl/course/view.php?id=2 dostępny jest kurs e-learningowy dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, a także zasady przyznawania nagród.
Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.
,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”
Jan Paweł II
Od października 2019 uczeń naszej szkoły Krystian Guziak z klasy 4 brał udział
w trzyetapowym konkursie matematyczno – informatycznym InstaLogik, zmagał się on
z zagadkami matematycznymi, logicznymi oraz stawiał pierwsze samodzielne kroki
w programowaniu.
Jest nam niezwykle miło zakomunikować, iż Wiktor Antosz, uczeń klasy siódmej naszej szkoły został finalistą Biblijnego Konkursu Tematycznego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie.
W dniach 16-18 czerwca 2020 roku odbędą się egzaminy ósmoklasisty. Poniżej prezentujemy procedury, których w związku z egzaminami zdający i osoby związane bezpośrednio z przeprowadzaniem egzaminu powinny bezwzględnie przestrzegać.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Dzieciom, niech Wasze dzieciństwo będzie bajkowe i kolorowe a przede wszystkim niech trwa jak najdłużej.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze miejsce w Gminie Niedźwiedź oczami dziecka. Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 0-18 lat.
poprzednia - 123456 - następna »
Archiwum:         
Banery

 

 

  

  

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio