Banery4
Znajdź na stronie:

Klasa 4 b

Uwaga - od 4 marca zmiana planu lekcji

Poniedziałek 8:00
1 lekcja - j. polski - E. Wielowska - sala 19
2 lekcja - j. angielski - M. Marszalik - sala 31
3 ;lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna
4 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
5 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
6 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 13
7 lekcja - religia - A. Ziemianin - sala 29

Wtorek 8:00
1 lekcja - j. angielski - M. Marszalik - sala 31
2 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 14
3 lekcja - j. polski - E. Wielowska - sala 14
4 lekcja - j. polski - E. Wielowska - sala 14
5 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - sala 14

 Środa 8:55
2 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna 
3 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 29
4 lekcja - przyroda - M. Ptaszek - sala 31
5 lekcja - j. angielski - M. Marszalik - sala 31
6 lekcja - religia - A. Ziemianin - sala 14

Czwartek 9:50
3 lekcja - j. polski - E Wielowska - sala 14
4 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna 
5 lekcja - technika - P. Florek - sala 31
6 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 14
7 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Wielowska - sala 14

 Piątek -8:00
1 lekcja - w-f - B. Palac- sala gimnastyczna
2 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 31
3 lekcja - j. polski - E. Wielowska - sala 14
4 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 29
5 lekcja - przyroda - M. Ptaszek - sala 11

 

od 3 września 2018 

 Poniedziałek 8:55
1 lekcja - język polski - E. Wielowska - sala 19
2 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna
3 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
4 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
5 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 13
6 lekcja - religia -  A. Ziemianin - sala 29

Wtorek 8:55
1 lekcja wdz - E. Aleksandrowicz-Karpierz - sala 31
2 lekcja - przyroda - E. Mrózek - sala 31
3 lekcja - język polski - E. Wielowska - sala 14
4 lekcja - język angielski - M. Marszlik - sala 29
5 lekcja - godzina z wychowawca - M. Urbańska - sala 14
6 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna

Środa 9:50
1 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
2 lekcja - język angielski - M. Marszalik - sala 31
3 lekcja - język polski - E. Wielowska - sala 14
4 lekcja - technika - P. Florek - sala 14
5 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna
6 lekcja - religia - A. Ziemianin - sala 14

Czwartek 9:50
1 lekcja - język polski - E. Wielowska - sala 31
2 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 14
3 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - sala 31
4 lekcja - przyroda - E. Mrózek - sala 11
5 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Wielowska - sala 14

Piątek 8:55
1 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna
2 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 23
3 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 13
4 lekcja - język polski - E. Wielowska  - sala 29
5 lekcja - język polski - M. Marszalik - sala 29

 

Banery



 

 



 

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio