Banery2
Znajdź na stronie:

Klasa 5 a

Uwaga - korekta planu lekcji od 6 maja 

Poniedziałek
1 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Mrózek - sala 11
2 lekcja matematyka - M. Urbańska - sala 12
3 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
4 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 31
5 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna
6 lekcja - j. angielski - J. Szarek - sala 29

Wtorek 9:50
3 lekcja - religia - ks. J. Wróbel
4 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - sala 12
5 lekcja -matematyka - M. Urbańska - sala 12
6 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna 
7 lekcja - technika - P. Florek - sala 14

Środa  8:00
1 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 12
2 lekcja - religia - ks. J, Wróbel - sala 31
3 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
4 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
5 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna 
6 lekcja - geografia - T. Zawirski - sala 19

Czwartek 8:00
1 lekcja - zajęcia rozwijające - J. Szarek - sala 29
2 lekcja - biologia - E. Mrózek - sala 11
3 lekcja - w-f - B. Palac - sala gimnastyczna 
4 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
5 lekcja - j. angielski - J. Szarek - sala 29
6 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 13

Piątek 8:00
1 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 31
2 lekcja - j. angielski - j. Szarek - sala 29
3 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
4 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 13
5 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 13
6 lekcja - godzina z wychowawcą - P. Florek - sala 14
 

 

od 3 września 2018

Poniedziałek 8:00
1 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Mrózek - sala 11
2 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna 
3 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
4 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
5 lekcja - biologa - E. Mrózek - sala 11
6 lekcja - religia - ks. J. Wróbel - sala 31

Wtorek 9:50 
1 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
2 lekcja - język angielski - J. Szarek - sala 29
3 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
4 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - sala 23
5 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
6 lekcja - wychowanie fizyczne- B. Palac - sala gimnastyczna 

Środa 8:55
1 lekcja - język angielski - J. Szarek - sala 29
2 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
3 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
4 lekcja - religia - ks. J. Wróbel - sala 31
5 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna 

Czwartek 8:00
1 lekcja -  język angielski - J. Szarek - sala 29
2 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
3 lekcja - wychowanie fizyczne - B. Palac - sala gimnastyczna 
4 lekcja - język polski - i. Tarasek - sala 12
5 lekcja - technika - P. Florek - sala 14
6 lekcja - geografia - A. Napora - sala 19
7 lekcja - zajęcia rozwijające - A. Napora - - sala 11

Piątek 8:00
1 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
2 lekcja - matematyka - M Urbańska - sala 14
3 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
4 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 12
5 lekcja - godzina z wychowawcą - P. Florek - sala 12
6 lekcja - wdż - E. Aleksandrowicz-Karpierz - sala świetlica

 

Banery



 

 



 

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio