Banery4
Znajdź na stronie:

Klasa 5 b

Uwaga - korekta planu lekcji od 6 maja
 

Poniedziałek 8:00
1 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Mrózek - sala 11
2 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - centrum przy bibliotece
2 lekcja - matematyka - B. Nowak - sala 13
4 lekcja - j. angielski - j. Szarek - sala 29
5 lekcja - w-f - M. Liszka - sala gimnastyczna 
6 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 12
7 lekcja - technika - P. Florek

 Wtorek 8:00
1 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 12
2 lekcja - matematyka - B. Nowak - sala 12
3 lekcja - w-f - M. Liszka - sala gimnastyczna
4 lekcja - j. angielski - J. Szarek - sala gimnastyczna 
5 lekcja - historia - G. Kowalczyk  - sala 19
 

Środa 8:00
1 lekcja - wf - M. Liszka - sala gimnastyczna 
2 lekcja - matematyka - B. Nowak - sala 12
3 lekcja - religia - ks. J. Wróbel - sala 31
4 lekcja - biologia - E. Mrózek - sala 11
5 lekcja -geografia - T. Zawirski - sala 19

 Czwartek 8:55
1 lekcja - zajecia rozwijające - J. Szarek - sala 29
2 lekcja - religia - ks. J. Wróbel - sala 31
3 lekcja - matematyka - B. Nowak - sala 12
4 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 13
5 lekcja - j. polski - I. Tarsek - sala 13
6 lekcja - j. angielski - J. Szarek - sala 29

 Piątek 8:55
2 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
3 lekcja - j. polski - I. Tarasek - sala 12
4 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 31
5 lekcja - godzina z wychowawcą - B. Nowak - sala 12
6 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
7 lekcja - w-f - M. Liszka - sala gimnastyczna 

 

od 3 września 2018

 Poniedziałek 8:00
1 lekcja - zajęcia rozwijające - E. Mrózek - sala 11
2 lekcja - matematyka -M. Urbańska - sala 12
3 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
4 lekcja - plastyka - A. Kowalczyk - sala 31
5 lekcja - język angielski - J. Szarek - sala 29
6 lekcja - wdż - E. Aleksandrowicz-Karpierz - sala 23
7 lekcja - religia - ks.J. Wróbel - sal 11

Wtorek 8:00
1 lekcja - wychowanie fizyczne - M. Liszka - sala gimnastyczna
2 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
3 lekcja - informatyka - P. Florek - sala komputerowa
4 lekcja - godzina z wychowawcą - A. Kowalczyk - sala 31
5 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sala 19
6 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 12

Środa 8:00
1 lekcja - wychowanie fizyczne - M. Liszka
2 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 12
3 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 13
4 lekcja - język angielski - J. Szarek - sala 29
5 lekcja - biologia - E. Mrózek - sala 11

Czwartek 8:55
1 lekcja - wychowanie fizyczne - M. Liszka - sala gimnastyczna
2 lekcja - język angielski - J. Szarek - sala 29
3 lekcja - geografia - A. Napora - sala 19
4 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 12
5 lekcja - technika - P. Florek - sala 14
6 lekcja - zajęcia rozwijające - A. Napora - sala 11

Piątek 8:00
1 lekcja - wychowanie fizyczne - M. Liszka - sala gimnastyczna
2 lekcja - muzyka - A. Jasek - sala 12
3 lekcja - religia - ks. J. Wróbel - sala 31
4 lekcja - historia - G. Kowalczyk - sal 19
5 lekcja - matematyka - M. Urbańska - sala 13
6 lekcja - język polski - I. Tarasek - sala 12
 

Banery



 

 



 

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio