Banery2
Znajdź na stronie:

e-Dziennik

 

Chorwacja, Bośnia i Hercegowina

 MARIJA BISTRICA - PLITWICKIE JEZIORA – TROGIR - SPLIT – OMIS – rejs statkiem i wypoczynek- DUBROWNIK – MEDJUGORIE – MOSTAR –WODOSPADY KRAVICA - MARIAZELL  

 
Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. 04.00, bezpośredni przejazd do najważniejszego Sanktuarium  w Chorwacji: Marija Bistrica. Nawiedzenie sanktuarium, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2: Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Plitwickich Jezior – jeden z najbardziej znanych parków narodowych w Europie, park objęty ochroną UNESCO, kaskadowo ułożonymi jeziorami, licznymi wodospadami i kataraktami. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Trogiru – zwiedzanie starówki wpisanej na listę UNESCO. Następnie przejazd do Splitu: największe miasto Dalmacji z malowniczym portem, zwiedzanie starego miasta, zwiedzanie również Omiś – miasto nad Adriatykiem przy ujściu Rzeki masywu Mostar Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4: Śniadanie, wypoczynek na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Dla chętnych całodzienny rejs na wyspy połączony z posiłkiem i napojami lokalnymi z muzyką na żywo – koszt 30 €/os. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5: Śniadanie, odpoczynek w ośrodku wypoczynkowym. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6: Śniadanie, wyjazd do Dubrownika – perły Adriatyku. Zwiedzanie starego miasta, 
katedry i uroczych uliczek za murami. Przejazd na obiadokolację i nocleg do Medjugorie (Bośnia i Hercegowina).
Dzień 7: Śniadanie, pobyt w Medjugorie- główne miejsce pielgrzymkowe na Bałkanach. Wspólny spacer do sanktuarium, poznanie historii objawień Matki Bożej. W godzinach południowych wyjazd i zwiedzanie Mostaru - głównym zabytkiem miasta jest XVI wieczny kamienny Stary Most wybudowany w 1566 r. (lista UNESCO) oraz znajdujące się również w okolicy Wodospady Kravica.  Obiadokolacja i nocleg w Medjugorie.  
Dzień 8: Śniadanie, Przejazd do Zagrzebia, krótkie zwiedzanie miasta. Obiadokolacja i nocleg na terenie Słowenii..
Dzień 9: Śniadanie, wyjazd do Polski z postojem na Kahlenbergu- panorama na Wiedeń na wys. 484 m n.p.m. Z tego miejsca w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń z Turkami. Powrót na miejsce w godzinach wieczornych 
 
 CENA:   2150 zł. TERMIN: 08-16 czerwiec 2019 rok
 
Cena zawiera:
8 noclegów wg programu, śniadania i obiadokolacje wg programu, opieka pilota na całej trasie, ubezpieczenie KL i NNW, przejazd autokarem turystycznym, fundusz turystyczny
Cena nie zawiera:
- koszty wstępów i  lokalnych przewodników wg programu, zestawy słuchawkowe:  50 €/os.
- dla chętnych rejs z lokalnym poczęstunkiem i muzyką, podczas dnia wypoczynku: 25 €/os.
 
Biuro Podróży CAMINO, Wrocław, ul. Dawida 8/2
tel. +48 71/79 78 622, tel./fax. +48 71/ 794 8994, kom. +48 535 242 700
 
Banery

 

 

  

  

 
 

  

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.


CMS Tractable by Marketing Studio